• 2010/2011

• Celoštátne kolo SOČ 2010/2011

Dňa 29.4. prebehlo celoštátne kolo SOČ, kde sa prezentovali aj naši žiaci. Najväčší úspech zožal Viktor Vaňo z II.A s prácou Plazmový reproduktor, ktorý v kategórií Fyzika a Matematika obsadil vynikajúce 3. miesto.

Mladý tvorca

Už tradične sa naša škola v dňoch 13.4.2011 až 17.4.2011 zúčastnila výstavy Mladý tvorca, kde žiaci A. Bíro a L. Burda zo IV.S s prácou Pneumatická stavebnica získali ocenenie Top výrobok v strojárstve. Cenu za inováciu si odniesol náš kolega Ing. Jozef Gerhát s prácou Pneumatický manipulátor.

SYGA 2011

V dňoch 14.4 až 15.4.2011 prebehla v Bratislave súťaž Siemens Young Generation Award (SYGA), kde naši žiaci Martin Strapko a Michal Brath zo IV.A s prácou Pneumatická triedička obsadili vynikajúce prvé miesto a tým aj finančnú odmenu a nový PC pre našu školu. Vyhodnotenie celej súťaže nájdete !!!TU!!!

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA SOČ šk.r.2010/2011

3.miesto P.Jeníček IV.S  : Hriadeľové spojky

T.Kolečáni III.S :  Osvetlenie automobilu

Krajské kolo zenit- Strojárstvo

Dňa 7.decembra sa žiaci IV.S triedy M. Popovič a D.Bíro zúčastnili Krajského kola súťaže Zenit - Strojárstvo, kde v kategórii A Marek Popovičobsadil vynikajúce 3.miesto.

EUROSKILLS 2010

Naši žiaci T. Ďurina a M. Seidl, ktorí maturovali v minulom šk. r. sa zúčastnili celosvetového finále súťaže EUROSKILLS 2010, ktoré sa konalo v Lisabone. Súťaž prebehla v dňoch 9. až 11 decembra 2010. Naši žiaci obsadili pekné 10. - 11. miesto. Fotografie zo súťaže, ale aj so zaujímavého výletu nájdete !!!TU!!!.

Olympiáda v ANJ

Náš žiak Martin Mrkvica zo IV.B triedy sa zúčastnil obvodného kola olympiády v anglickom jazyku, kde obsadil vynikajúce 3. miesto, v kategórií 2D.

Olympiada v NEJ

Žiak Filip Szabo z III.M sa zúčastnil Obvodného kola Olympiády v Nemeckom jazyku, ktoré sa konalo na Golianovom gymnáziu, kde obsadil vynikajúce 2.miesto.

Olympiáda zo SJL

Krajské kolo Olympiády zo SJL  sa uskutočnilo dňa 3.2.2011 v Nových Zámkoch a náš žiak Michal Križan zo IV.A triedy obsadil vynikajúce3. miesto v kategórii A.