• harmonogram

        •  

          február

          12.2.

          Žiaci: Peter Pindeš (II. M), Daniel Janík (IV. B)

          Olympiáda zo slovenského jazyka - krajské kolo

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          11.2.

          Žiak Jakub Gál (III. A)

          Olympiáda ľudských práv - krajské kolo

          Zodpovedný: Mgr. Gazdík


          10.2.

          Žiak Adam Balko (III. A)

          Olympiáda v anglickom jazyku - krajské kolo

          Zodpovedná: Mgr. Andelová


          9.2.

          Žiak Daniel Janík (IV. B)

          Olympiáda v nemeckom jazyku - krajské kolo

          Zodpovedná: Mgr. Stanová

           

          5.2.

          Žiaci I. M 

          Testovanie z predmetu Prax

          Zodpovedný: Mgr. Šebesta


          3.2.

          Žiaci II. A 

          workshop "Naftaliho príbeh"

          Zodpovedný: Mgr. Gazdík


          2.2.

          Žiaci: Richard Solčiansky, Lukáš Špik (I. A), Matej Švec (I. B), Martin Jánošík, Jakub Jurika, Martin Lahučký (I. M), Samuel Hammad, Adam Kupec (I. S), Jakub Išky (II. B), Ján Ulej (III. M), Dominik Kubina, Michal Skladaný (III. S)

          Biblická olympiáda - školské kolo

          Zodpovedná: Mgr. Slováková


          2.2.

          Žiaci II. S 

          workshop "Naftaliho príbeh"

          Zodpovedný: Mgr. Gazdík


          2.2.

          Žiaci I. M 

          Testovanie z predmetu Elektrotechnika

          Zodpovedný: Ing. Svateník


          1.2.

          Žiaci II. M 

          Testovanie z predmetu Elektrotechnika

          Zodpovedná: Ing. Szalaiová


          1.2.

          Žiaci: Tobias Vražba (IV. B), Adrián Hipp, Juraj Kocour, Matej Laca (IV. M), Juraj Čičo, Adam Péli (IV. S)

          Finančná olympiáda - 1. kolo celoštátnej súťaže

          Zodpovedná: Ing. Tarková


          január

          28.1.

          Žiaci II. M 

          workshop "Naftaliho príbeh"

          Zodpovedný: Mgr. Gazdík


          27.1.

          Žiaci II. B 

          workshop "Naftaliho príbeh"

          Zodpovedný: Mgr. Gazdík


          26.1.

          Žiaci: 1. a 2. ročníka 

          Matematická olympiáda - školské kolo

          Zodpovedná: Mgr. Mokráňová, PhD.

           

          20.1.

          Žiak Daniel Janík (IV. B)

          Olympiáda v nemeckom jazyku - okresné kolo

          Zodpovedná: Mgr. Stanová

           

          13.1.

          Žiak Adam Balko (III. A)

          Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo

          Zodpovedná: Mgr. Andelová

           

          12.1.

          Žiak Marek Sádovský (III. A)

          Matematická olympiáda - krajské kolo

          Zodpovedná: Mgr. Mokráňová, PhD.

           

          december

           

          11.12.

          Žiaci: Lucas Palka (II. A), Adam Balko, Jakub Gál, Marek Sádovský (III. A), Marek Lörinc (III. B)

          Súťaž Matematický náboj

          Zodpovedná: Mgr. Lacenová

           

          8.12.

          Žiaci: Michal Skladaný (III. S), Adam Balko, Jakub Gál, Marek Sádovský (III. A), Marek Lörinc (III. B), Daniel Janík, Juraj Goryl (IV. B), Patrik Horváth (IV. M) 

          Matematická olympiáda

          Zodpovedná: Mgr. Mokráňová, PhD.

           

          1. - 18.12.

          Žiaci: Juraj Goryl, Jakub Hubáček, Daniel Janík, Jakub Plachtička (IV. B) 

          Súťaž BeReady Awards - TECH 2020 - online forma

          Zodpovedný: Ing. Arpáš, PhD.

           

          november

          30.11.

          Žiaci: Martin Husár, Lucas Palka (II. A)

          Súťaž Mladých elektronikov

          Zodpovedný: Ing. Arpáš, PhD.

           

          26.11.

          Žiaci III. M

          Workshop "Iba sme sa narodili"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          25.11.

          Žiaci: Jakub Gál, Marek Sádovský (III. A); Martin Belan, Martin Mikuláš, Natália Vrabcová (III. B); Juraj Dovičovič, Samuel Šugra, Tomáš Tóth (III. M)

          Olympiáda ľudských práv - školské online kolo

          Zodpovedný: Mgr. Gazdík

           

          25.11.

          Žiaci II. B

          Workshop "Iba sme sa narodili"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          24.11.

          Žiaci: Jakub Madunický (I. A); Andrej Kukura, Tomáš Matluch (I. B); Šimon Mudroch (I. M); Samuel Gaži (II. A); Ladislav Mihalik (II. B); Peter Pindeš (II. M); Adam Balko, Marek Sádovský (III. A); Martin Horka, Kristián Šiška (III. B); Juraj Dovičovič (III. M); Michal Skladaný (III. S); Dávid Halás (IV. A); Juraj Goryl, Daniel Janík (IV. B); Adrián Hipp, Matej Laca (IV. M); Juraj Čičo (IV. S)

          Olympiáda zo slovenského jazyka - školské online kolo

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          24.11.

          Žiaci III. A

          Workshop "Iba sme sa narodili"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          23.11.

          Žiaci I. M

          Workshop "Iba sme sa narodili"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          20.11.

          Žiaci I. S

          Workshop "Iba sme sa narodili"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          19.11.

          Žiak Daniel Janík (IV. B)

          Olympiáda v nemeckom jazyku - školské online kolo

          Zodpovedná: Mgr. Stanová

           

          19.11.

          Žiaci: postupujúci z 1. časti

          Olympiáda v anglickom jazyku - školské online kolo 2. časť

          Zodpovedná: Mgr. Szabová

           

          19.11.

          Žiaci II. A

          Workshop "Iba sme sa narodili"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          18.11.

          Žiaci: Andrej Kukura, Matej Švec, Filip Zguriš (I. B); Šimon Mudroch, Róbert Režo, Martin Subally (I. M); Sebastián Herda, Adrián Huščava, Kornel Svorad (I. S); Andrej Balajka, Samuel Gaži, Filip Močary, Marko Nemček, Radoslav Németh, Marcel Takáč, Martin Toman (II. A); Erik Penzeš, Patrik Schveizer (II. B); Peter Dovičovič, Andrea Dršková, Filip Galan, Peter Kišš, Andrej Šima, Sabina Tomovičová (II. M); Adam Balko, Radoslav Blaško, Adam Zaujec (III. A); Filip Holcinger, Martin Horka, Marek Lörinc, Šimon Mako, Martin Mikuláš (III. B); Juraj Dovičovič, Tomáš Lacuška, Dominik Mankovický, Patrik Slatina, Samuel Šugra (III. M); Richard Hroššo, Michal Tóth (III. S); Matúš Sirotek, Kristián Starý, Ján Škvarka (IV. A); Patrik Pavlík, Róbert Šmida (IV. B); Matúš Čaniga, Patrik Horváth, Juraj Kocour, Timotej Pospíšek (IV. M); Juraj Čičo, Andrej Lukačovič, Adam Péli (IV. S)

          Olympiáda v anglickom jazyku - školské online kolo 1. časť

          Zodpovedná: Mgr. Szabová

           

          18.11.

          Žiaci I. A

          Workshop "Iba sme sa narodili"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          12.11.

          Žiaci I. B

          Workshop "Iba sme sa narodili"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           
           

          11.11.

          Žiaci II. M

          Workshop "Iba sme sa narodili"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          10.11.

          Žiaci II. S

          Workshop "Iba sme sa narodili"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

             18. - 30.11.

          Žiaci: Juraj Goryl, Jakub Hubáček, Daniel Janík, Jakub Plachtička (IV. B) 

          Súťaž BeReady Awards - TECH 2020 - online forma

          Zodpovedný: Ing. Arpáš, PhD.

           

          6.- 9.11. 

          jesenné prázdniny

           

          5.11.

          Žiaci II. B

          Workshop "Nežná zmena"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro 

           

          4.11.

          Žiaci III. B

          Workshop "Iba sme sa narodili"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          3.11.

          Žiaci III. A

          Workshop "Nežná zmena"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

            

          2.11. 

          jesenné prázdniny

           

          október

           

          30.10. 

          jesenné prázdniny

           

          29.10.

          Žiaci III. S: Adam Gatial, Dominik Kubina, Denis Matovič, Michal Skladaný, IV. S: Roman Bernáth, Andrej Cetényi, Juraj Čičo, Matej Lehocký, Andrej Lukačovič

          Zenit v strojárstve - školské online kolo

          Zodpovedná: Ing. Kleinová

           

          29.10.

          Žiaci III. S

          Workshop "Iba sme sa narodili"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          28.10.

          Žiaci I. A

          Workshop "Nežná zmena"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          27.10.

          Žiaci I. B: Tomáš Kordoš, III. A: Adam Balko, Jakub Gál, Marek Sádovský, IV. B: Daniel Janík, Jakub Plachtička

          Zenit v programovaní - školské online kolo

          Zodpovedný: Mgr. Horváth

           

          27.10.

          Žiak: Jakub Gál (III. A)

          Amavet - krajské kolo

          Zodpovedný: Ing. Mada

           

          27.10.

          Žiaci I. S

          Workshop "Nežná zmena"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          26.10.

          Žiaci II. A

          Workshop "Nežná zmena"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          23.10.

          Žiaci I. M

          Workshop "Nežná zmena"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          22.10.

          Žiaci I. A: Richard Gráčik, Richard Solčiansky, II. A: Martin Husár, Lucas Palka, III. A: Jakub Gál, Marek Sádovský, III. B: Jakub Bucha, IV. B: Juraj Goryl, Jakub Hubáček, Jakub Plachtička

          Zenit v elektronike - školské online kolo

          Zodpovedný: Ing. Arpáš, PhD.

           

          22.10.

          Žiaci III. S

          Workshop "Nežná zmena"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          21.10.

          Žiaci III. S

          Workshop "Nežná zmena"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          20.10.

          Žiaci I. B

          Workshop "Nežná zmena"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          19.10.

          Žiaci II. S

          Workshop "Nežná zmena"

          Zodpovedný: PhDr. Bíro

           

          15.10.

          Žiaci II. M

          Workshop "Nežná zmena"

          Zodpovedná: Mgr. Lauková

           

           

          september

           

          30.9.

          Žiaci 4. ročníka

          Odovzdanie záväzných prihlášok na MS

          Zodpovední: triedni učitelia tried 4. ročníka

           

          24.9.

          16,00 – voľby do Rady školy - rodičia, školský dvor

          Zodpovedný : Ing. Gerhát

           

          21.9.

          Odovzdanie vzdelávacích poukazov

          Zodpovední: triedni učitelia

           

          21.9.

          16,00 – zasadnutie Rodičovskej rady, vestibul

          Zodpovedná : Ing. Potočná

           

          od 21.9.

          vyučovanie podľa riadneho rozvrhu hodín

           

          18.9.

          Žiaci I. S

          Účelové cvičenie č. 1

           Zodpovedný: Mgr. Tvrdý

           

          17.9.

          Žiaci I. M

          Účelové cvičenie č. 1

           Zodpovedný: Mgr. Tvrdý

           

          16.9.

          Žiaci I. B

          Účelové cvičenie č. 1

          Zodpovedný: Mgr. Tvrdý

           

          16. 9.

          Zbierka Biela pastelka

          Zodpovedný: PaedDr. Antala a ŽŠR

           

          14.9.

          Žiaci I. A

          Účelové cvičenie č. 1

          Zodpovedný: Mgr. Tvrdý

           

          11. 9.

          Doplňujúce voľby do Žiackej študentskej rady a Rady školy

          Zodpovedný: PaedDr. Antala

           

          10.9.

          Žiaci II. S

          Účelové cvičenie č. 2

          Zodpovedný: Mgr. Tvrdý

           

           10. 9.

          Žiaci 1. – 4. ročníka

          Distribúcia vzdelávacích poukazov

          Zodpovedná: Ing. Potočná

            

          9.9.

          Žiaci II. M

          Účelové cvičenie č. 2

          Zodpovedný: Mgr. Tvrdý

           

          8.9.

          Žiaci II. A

          Účelové cvičenie č. 2

          Zodpovedný: Mgr. Tvrdý

           

          7.9.

          Žiaci II. B

          Účelové cvičenie č. 2

          Zodpovedný: Mgr. Tvrdý

           

          4.9.

          Žiaci: Juraj Dovičovič, Samuel Šugra (III. M), Nikola Miháliková (III. S), Nikola Čerteková (IV. A), Juraj Goryl, Tobias Vražba (IV. B),

          Workshop ŽŠR

          Zodpovedný: PaedDr. Antala

           

          3.9.

          Žiaci 1. ročníka

          Preberanie učebníc:   I. A: o 7,55, I. B: o 8,45, I. M: o 9,40, I. S: o 10,35

          Zodpovední: Ing. Szalaiová, Ing. Tarková, Mgr. Šebesta, Mgr. Mokráňová, PhD.

           

          3. – 18.9.

          Vyučovanie podľa náhradného rozvrhu 1. – 6. hodina

           

          2.9.

          slávnostné otvorenie školského roku