• 2022/2023

        • Beniakove Chynorany - oblastné kolo 

          kategória "starší žiaci"

          3. miesto: Martin Mesároš (IV. A)

          kategória "mladší žiaci"

          3. miesto: Diana Kunová (II. B)

           

          Beniakove Chynorany - školské kolo 

          1. miesto: Martin Mesároš (IV. A)

          1. miesto: Martin Peňaško (IV. S)

           

          Biblická olympiáda - školské kolo 

          1. miesto: Monika Sikoraiová (II. M)

          2. miesto: Daniel Križan (II. B)

          3. miesto: Patrik Ťapušík (II. M)

           

          Ekonomická olympiáda -  školské kolo

          1. miesto: Andrej Balajka (IV. B)

          2. miesto: Martin Mikeš (IV. B)

                           Matej Muster (IV. Aň

          3. miesto: Samuel Križanovič (IV. A)

                           Matej Mlynek (IV. M)  

           

          Matematická olympiáda -  školské kolo

          kategória "A"

          1. miesto: Lucas Palka (IV. A) 

          kategória "C"

          1. miesto: Šimon Prešinský (I. M)

          2. miesto: Jozef Sebastián Savara (I. A) 


          Olympiáda v ANJ - okresné kolo 

          5. miesto: Peter Ligač (II. M)

           

          Olympiáda v ANJ - školské kolo 

          1. miesto: Peter Ligač (II. M)

          2. miesto: Filip Močary (IV. A)

          3. miesto: Dominik Andel (IV. A)

           

          Olympiáda ľudských práv -  školské kolo

          1. miesto: Nino Barát (III. B)

          2. miesto: Peter Hayden (III. A) 

          3. miesto: Marek Machálek (III. M) 

           

          Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry -  školské kolo

          kategória "A"

          1. miesto: Ladislav Mihalik (IV. B)

          2. miesto: Lucas Palka (IV. A) 

          3. miesto: Tomáš Matluch (III. B) 

          kategória "B"

          1. miesto: Krištof Kováčik (II. B)

          2. miesto: Šimon Očkaják (I. A)

          3. miesto: Kristián Tkáčik (I. A)

           

          Speakers' Corner - školské kolo

          kategória "Intermediate"

          1. miesto: Jakub Káčer (I. M) 

          kategória "A"

           

          1. miesto: Marcel Takáč (IV. A) 

           

          Trenčiansky robotický deň - celoštátne kolo 

          kategória: Follower Easy > 16

          2. miesto: Jakub Bohunický, Martin Šuriak (II. A)

           

          Zenit v elektronike - krajské kolo

          kategória "A"

          1. miesto: Martin Husár (IV. A)

          kategória "B"

          1. miesto: Jakub Bohunický (II. A)

           

          Zenit v elektronike -  školské kolo

          kategória "A"

          1. miesto: Martin Husár (IV. A)

          2. miesto: Andrej Halveland (III. A) 

          3. miesto: Adrián Civáň (III. B) 

          kategória "B"

          1. miesto: Jakub Bohunický (II. A)

          2. miesto: Martin Šuriak (II. A)

          3. miesto: Vratko Jamrich (II. B)

           

          Zenit v programovaní - krajské kolo

          kategória "A"

          6. miesto: Tomáš Kordoš (III. B)

          kategória "B"

          6. miesto: Peter Bódi (II. B)

           

          Zenit v programovaní -  školské kolo

          kategória "A"

          1. miesto: Tomáš Kordoš (III. B)

          2. miesto: Timotej Herchl (III. A) 

          kategória "B"

          1. miesto: Peter Bódi (II. B)

           

          Zenit v strojárstve - krajské kolo

          kategória "A"

          3. miesto: Matej Valent (IV. S) 

          4. miesto: Martin Peňaško (IV. S)

           

          Zenit v strojárstve -  školské kolo

          kategória "A"

          1. miesto: Martin Peňaško (IV. S)

          2. miesto: Matej Valent (IV. S) 

          3. miesto: Samuel Ács (III. S)