• Výchovný poradca

Pondelok     9,35 - 10,20

Štvrtok      10,30 - 11,15

Piatok         10,30 - 12,05

Hlavné ciele činnosti výchovného poradcu:

• Zabezpečovať komplexnú pedagogicko-psychologickú starostlivosť o žiakov.
          • Poskytovať metodickú a informačnú pomoc žiakom, ale aj ich zákonným zástupcom pri riešení osobných, osobnostných, výchovných a vzdelávacích problémov.
          • Poradenská služba pri výbere ďalšieho štúdia - vysokoškolského, bakalárskeho a nadstavbového.

Hlavné ciele koordinátora drogovej prevencie a kriminality

• Na triednych schôdzkach ZRŠ trvale zaradiť bod s problematikou drog a drogovej prevencie.
          • V spolupráci s triednymi učiteľmi zorganizovať účasť na kultúrnych, športových podujatiach s protidrogovou tematikou.
          • Spolupracovať s vedením školy, Krajským policajným zborom, Mestskou políciou, KPPP
          • Sledovať skúsenosti a vedomosti o droge formou anonymného dotazníka.