• Prax v odbore

Celý školský rok prax v odbore vo firmách – každú stredu   6 hodín

IV. S        2381 M strojárstvo  (tr. uč. Mgr. Barbora Lacenová)

Počet žiakov: 18

IV. M      2387 M  mechatronika  (tr. uč. Mgr. Eva Stanová)

Počet žiakov: 27

Celý školský rok prax v odbore vo firmách -  každý štvrtok   6 hodín

III. S   2381 M strojárstvo  (tr. uč. Ing. Renata Kleinová)

Počet žiakov: 20

Povinnosti žiakov:

1. V prípade, že žiak pozná dôvod neúčasti na odbornej praxi vo firme vopred, je povinný túto skutočnosť najneskôr deň pred praxou nahlásiť zodpovednej osobe Ing. Macháčovej alebo v prípade jej neprítomnosti zástupkyni Ing. Janke Potočnej.
          2. Každý žiak je povinný na druhý deň po odbornej praxi vo firme odovzdať vyplnený a inštruktorom podpísaný záznam učiva na PXO zodpovednej osobe – Ing. Ivete Macháčovej na kontrolu. Ak na druhý deň nie je žiak prítomný v škole, vykoná tak bezodkladne po príchode do školy.
          3. Nesplnenie týchto povinností bude klasifikované ako porušenie školského poriadku so zápisom do internetovej žiackej knižky.