• Zenit v programovaní - školské kolo

• Dňa 27. októbra sa uskutočnilo online školské kolo súťaže Zenit v programovaní. Zúčastnilo sa ho 6 žiakov z troch tried: I. B, III. A a IV. B. Do krajského kola postúpia pozvaní študenti na základe krajských výsledkov. Všetkým ďakujeme za účasť.

Výsledky:

kategória "A"

1. Jakub Gál (III. A)

2. Marek Sádovský (III. A)

3. Adam Balko (III. A)

kategória "B"

1. Tomáš Kordoš (I. B)

• Zenit v elektronike - školské kolo

• Aj v tomto online čase sa dňa 22. októbra uskutočnilo školské kolo súťaže Zenit v elektronike. Zúčastnilo sa ho 11 žiakov z viacerých tried. Do krajského kola (ak sa uskutoční) postupujú víťazi oboch kategórií, kde im budeme držať palce. Všetkým ďakujeme za účasť. Umiestnenie:

kategória "A"

1. Jakub Gál (III. A)

2. Jakub Plachtička (IV. B)

3. Jakub Bucha (III. B)

kategória "B"

1. Martin Husár (II. A)

2. Lucas Palka (II. A)

3. Richard Gráčik (I. A)

• Zbierka Biela pastelka

• Dňa 16. septembra sme na škole uskutočnili, pod záštitou Žiackej školskej rady, finančnú zbierku Biela pastelka pre Úniu nevidiacich a slabozrakých Slovenska. V tento deň sa z pomedzi dobrovoľných darcov vyzbierala suma 188,70 eur. Všetkým ďakujeme za podporu dobrej veci.